Hotpoint HTR16ABSLWW Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint HTR16ABSLWW (32 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
976
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | HTR16ABSLWW |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 312 g |
| Bredd: | 180 mm |
| Djup: | 40 mm |
| Höjd: | 95 mm |
| Kraftkälla: | AC/Batterij |
| På / Av knapp: | Ja |
| Batteri/Batterispänning: | 1.5 V |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 4 |
| DC-spänningsingång: | 6 V |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Batteritid/batteritid: | 10 uur |
| Typ av tuner: | Digitaal |
| Inspänning: | 100-240 V |
| Frekvensband som stöds: | DAB, DAB+, VHF, FM |
| Antal förinställda kanaler: | 40 |
| Radio: | Draagbaar |
| Kompatibel batteristorlek: | AA |
| Inkluderar RDS-tuner: | Ja |
| Apple dockningskompatibilitet: | Niet ondersteund |
| FM-band: | 87.5 - 108 MHz |
| DAB III-bandfel: | 174.92 - 239.2 MHz |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Batterityp: | AA |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026