Hotpoint Maxi ECO8D 169 (SK) /S Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint Maxi ECO8D 169 (SK) /S (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
84
Nedladdningar
575
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Maxi ECO8D 169 (SK) /S |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 599 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Hand/wool, Quick |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | A |
| Ljudnivå (spinn): | - dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Extrasköljning: | Ja |
| Halv-belastning: | Ja |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026