Hotpoint MTM 1522 VR/HA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint MTM 1522 VR/HA (72 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint MTM 1522 VR/HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

I
FRIGORIFERO 2 PORTE
Istruzioni per luso
Sommario
Installazione, 2
Posizionamento e collegamento
Reversibilità apertura porte
Descrizione dellapparecchio, 3
Vista dinsieme
Avvio e utilizzo, 4-5
Avviare lapparecchio
Regolazione della temperatura
Sistema di raffreddamento
Utilizzare al meglio il frigorifero
Utilizzare al meglio il congelatore
Manutenzione e cura, 6
Escludere la corrente elettrica
Pulire lapparecchio
Evitare muffe e cattivi odori
Sbrinare lapparecchio
Sostituire la lampadina
Precauzioni e consigli, 7
Sicurezza generale
Smaltimento
Risparmiare e rispettare lambiente
Anomalie e rimedi, 8
Assistenza, 9
Assistenza attiva 7 giorni su 7
MTM 1521 VR/HA
MTM 1522 VR/HA
MTM 1523 VR/HA
Français, 21Italiano, 1
Portuges,
51
English,11
GBFI
PES
Espanol, 41
Nederlands
,
31
NL
Polski, 61
PL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | MTM 1522 VR/HA |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 655 mm |
| Höjd: | 1500 mm |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 22 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 61 l |
| Kylkapacitet netto: | 204 l |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint MTM 1522 VR/HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026