Hotpoint NLLCD 946 GS A EU Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NLLCD 946 GS A EU (5 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
5
Nedladdningar
454
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NLLCD 946 GS A EU |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 96 g |
| Bredd: | 70 mm |
| Djup: | 45 mm |
| Höjd: | 70 mm |
| Förpackningens vikt: | 96 g |
| Förpackningens bredd: | 200 mm |
| Djuppackning: | 75 mm |
| Förpackningshöjd: | 145 mm |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Frekvens: | 2150 MHz |
| Typ av eluttag: | Type F |
| Antal uttag: | 3 |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026