Hotpoint NM11 964 GC A UK N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NM11 964 GC A UK N (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.413
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NM11 964 GC A UK N |
| Förpackningens bredd: | 67 mm |
| Förpackningshöjd: | 155 mm |
| Maximal upplösning: | 1600 x 1200 Pixels |
| Anslutning(ar): | 2DVI-I & 2RJ-45 |
| Maximalt avstånd: | 50 m |
| Bandbreedte: | 0.6 MHz |
| Antal videoportar: | 1 |
| DC-in krav: | DC 5V 1.2A |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026