Hotpoint NM11 965 WC A UK N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NM11 965 WC A UK N (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.110
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NM11 965 WC A UK N |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 608 mm |
| Djup: | 67 mm |
| Höjd: | 675 mm |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Maximal viktkapacitet: | 18 kg |
| Certifiering: | UL, TÜV |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (min): | - mm |
| Kompatibilitet med monteringsgränssnitt (max): | - mm |
| Antal skärmar som stöds: | 2 |
| Maximal skärmstorlek: | - " |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85299097 |
| Djupjusteringsområde: | 103 - 122 mm |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026