Hotpoint NMTM 1922 FWB HA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NMTM 1922 FWB HA (40 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
40
Nedladdningar
808
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | NMTM 1922 FWB HA |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 720 mm |
| Höjd: | 1910 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 329 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.9 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Kylmedium: | R600 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 11 h |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 409 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 45 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 73 l |
| Fryskapacitet brutto: | 99 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 439 l |
| Kylkapacitet brutto: | 340 l |
| Kylkapacitet netto: | 336 l |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026