Hotpoint NSWE 743U WS UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NSWE 743U WS UK (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
942
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NSWE 743U WS UK |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 53900 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 535 mm |
| Höjd: | 1780 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Ljudnivå: | 47 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 293.825 kWu |
| Förpackningens vikt: | 55000 g |
| Förpackningens bredd: | 590 mm |
| Djuppackning: | 600 mm |
| Förpackningshöjd: | 1820 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Frys bruttokapacitet: | - l |
| Frys nettokapacitet: | 78 l |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Lämplig för paneljustering: | Nee |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 16 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | - l |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Onder |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 11 uur |
| Antal fryshyllor: | 4 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | - l |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Total bruttokapacitet: | 242 l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 3 |
| Till fackområdet: | Nee |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Lägsta drifttemperatur: | 10 °C |
| Maximal temperatur (drift): | 38 °C |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026