Hotpoint NSWE 845C WS UK N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NSWE 845C WS UK N (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 42 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.509
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NSWE 845C WS UK N |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 4670 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 244 mm |
| Höjd: | 378 mm |
| Förpackningens vikt: | 5700 g |
| Förpackningens bredd: | 333 mm |
| Djuppackning: | 285 mm |
| Förpackningshöjd: | 410 mm |
| Husmaterial: | Plastic, Steel |
| Blåtand: | Nee |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Genomsnittlig effekt: | 160 W |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Impedans: | 16 Ohm |
| Lämplig för utomhusbruk: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | - kanalen |
| Högtalarplacering: | Floor, Wall-mountable |
| Antal förare: | 1 |
| Diameter drivrutin: | 200 mm |
| Frekvensomfång: | 30 - 20000 Hz |
| Känslighet: | 90 dB |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026