Hotpoint NSWF 742U W UK N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NSWF 742U W UK N (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.570
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NSWF 742U W UK N |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 67000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 522 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Cykeltid (max): | 205 min |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 77 kWh |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Baby care, Blouse/shirt, Cotton, Eco, Wool, Mix, Steam, Synthetics, White, Rinse & spin, Delicate/silk |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | D |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Lucköppning: | Sidoöppning |
| Tittfönster: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 83 dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | 45 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| CCATS (Commodity Classification Automated Tracking System): | 8450119000 |
| Ansluten effekt: | 1850 W |
| Av- och på-knapp: | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026