Hotpoint NSWF 743U BS UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NSWF 743U BS UK (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
270
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NSWF 743U BS UK |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Vikt: | 71 g |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Videokomprimeringsformat: | H.264, M-JPEG |
| Video rörelsedetektering: | Ja |
| Maximal bildfrekvens: | 30 fps |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Maximal videoupplösning: | 720 x 576 Pixels |
| Framerate Motion JPEG: | 30 fps |
| Internminne: | 256 MB |
| Password bescherming: | Gebruiker |
| Inkluderad programvara: | AXIS Camera Companion, AXIS Camera Station |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | HTTPS, SSH, SSL/TLS |
| Kompatibla operativsystem: | Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012 |
| Nätverksprotokoll som stöds: | IPv4/v6, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, CIFS/SMB, SMTP, Bonjour, UPnP, SNMP v1/v2c/v3(MIB-II), DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, SFTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCP, ARP, SOCKS, SSH |
| Webbaserad hantering: | Ja |
| IP-adressfilter: | Ja |
| Flashminne: | 256 MB |
| Quality of Service (QoS): | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| PTZ-kontroll: | Ja |
| Rotationsvinkel: | 270 ° |
| Mått (B x D x H): | 38 x 90 x 29 mm |
| Koppar Ethernet-kabelteknik: | 100BASE-TX, 10BASE-T |
| BNC-ingångsportar: | 1 |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 85 procent |
| Aktivt larm för obehörig demontering: | Ja |
| NTSC-upplösningar: | 720 x 480 Pixels |
| PAL-upplösningar: | 720 x 576 Pixels |
| MPEG-4 bildhastighet: | 30 fps |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026