Hotpoint NSWF 743U W UK N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NSWF 743U W UK N (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.242
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NSWF 743U W UK N |
| Vikt: | 1570 g |
| Bredd: | 105 mm |
| Djup: | 218 mm |
| Höjd: | 63.5 mm |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 8 stuk(s) |
| Inspänning: | 90 - 264 V |
| Uteffekt: | 600 W |
| Utström: | 120 A |
| Spännande: | 5 V |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026