Hotpoint NSWM 863C GG UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NSWM 863C GG UK (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.599
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NSWM 863C GG UK |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 61000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 655 mm |
| Höjd: | 1763 mm |
| Nettoskatt: | 160 W |
| Ljudnivå: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 233 kWu |
| Förpackningens vikt: | 64000 g |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Djuppackning: | 730 mm |
| Förpackningshöjd: | 1825 mm |
| Frys nettokapacitet: | 111 l |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 197 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Onder |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 24 uur |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 308 l |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Supercool funktion: | Ja |
| Kylskåpsdörrfickor: | 2 |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nee |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Felmeddelande: | Ja |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026