Hotpoint NSWM 943C W UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NSWM 943C W UK (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.602
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NSWM 943C W UK |
| Färg på produkten: | Rood |
| Vikt: | 5210 g |
| Bredd: | 305 mm |
| Djup: | 395 mm |
| Höjd: | 285 mm |
| Sladdlängd: | 9 m |
| Ljudnivå: | 78 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | - kWu |
| Snäll: | Cilinderstofzuiger |
| Användarmanual: | Ja |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Luftfiltrering av dammsugare: | Micro |
| Räckvidd: | 13 m |
| Smutsavskiljningsmetod: | Filtrerend |
| Typ av rengöring: | Droog |
| Dammkapacitet: | 3.5 l |
| Maximal ineffekt: | 1500 W |
| Typ av dammsugare: | Stofzak |
| Typ av rör: | Telescopisch |
| Indikator för full dammbehållare: | Ja |
| Korrekt användning: | Thuis |
| Rengör ytor: | Carpet, Hard floor |
| Dammsugarborste ingår: | Harde vloerborstel |
| Spaltverktyg: | Ja |
| Trådlös: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026