Hotpoint NSWR 943C WK UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NSWR 943C WK UK (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.578
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NSWR 943C WK UK |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 116 g |
| Bredd: | 74 mm |
| Djup: | 97 mm |
| Höjd: | 23 mm |
| Plugg typ: | Type M |
| Förpackningens vikt: | 700 g |
| Förpackningens bredd: | 150 mm |
| Djuppackning: | 180 mm |
| Förpackningshöjd: | 130 mm |
| Snäll: | AV-repeater |
| LED-indikatorer: | LAN, Power |
| Nuvarande: | 0.5 A |
| Maximal upplösning: | - Pixels |
| Typ av strömkälla: | DC |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Material: | Kunststof |
| Hållbarhetscertifikat: | Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Antal per paket: | 2 stuk(s) |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Förvaringstemperatur: | -10 - 70 °C |
| Extern anpassning: | Ja |
| Rackmontering: | Nee |
| Överensstämmelse med hållbarhet: | Ja |
| RJ-45 utgångsportar: | 2 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| RJ-45 ingångsportar: | 2 |
| Driftspänning: | 12 V |
| Chipset: | RTL8685FB-CG |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 515 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 305 mm |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 425 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 15 stuk(s) |
| Maximal-räckvidd: | 1000 m |
| Överföringshastighet: | 300 Mbit/s |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| Strömförbrukning (typiskt): | 3.8 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 90 procent |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| VLAN-taggning: | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026