Hotpoint NSWR 965C GK UK N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint NSWR 965C GK UK N (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
1.037
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | NSWR 965C GK UK N |
| Vikt: | 200 g |
| LED-indikatorer: | Ja |
| AC-adapterfrekvens: | 50/60 Hz |
| AC-adapterns inspänning: | 100 - 240 V |
| Certifiering: | RoHS, REACH, WEEE, CE, EN55022 Class B, EN55024, \r\nFCC Part 15 Subpart B Class B, ICES-003 Class B, VCCI\r\nClass B, C-tick AS/NZS, KCC KN22 Class B, KN24, IEC/EN/U |
| Uppfyller branschstandarder: | IEEE 802.3at |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabelteknik: | 10/100/1000Base-T |
| Förvaringsfuktighet: | 10 - 90 procent |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Gigabit Ethernet |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Mått (B x D x H): | 53 x 140 x 33 mm |
| Drifttemperatur (TT): | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 90 procent |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Ström via Ethernet (PoE): | 55 V |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026