Hotpoint Quadrio 4D X HA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint Quadrio 4D X HA (80 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint Quadrio 4D X HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

Italiano Italiano
Italiano Italiano
Italiano
Istruzioni per l’uso
COMBINATO FRIGORIFERO/CONGELATORE
4Dxx
4DAxx
4DAAxx
4DAAAxx
Sommaire
Mode d’emploi, 1
Assistance, 4
Description de l’appareil, 9
Description de l’appareil, 16
Installation, 30
Mise en marche et utilisation, 30
Entretien et soin, 31
Précautions et conseils, 32
Anomalies et remèdes, 33
Contents
Operating Instructions, 1
Assistance, 4
Description of the appliance, 8
Description of the appliance, 15
Installation, 26
Start-up and use, 26
Maintenance and care, 27
Precautions and tips, 28
Troubleshooting, 29
Sommario
Istruzioni per l’uso, 1
Assistenza, 4
Descrizione dell’apparecchio, 8
Descrizione dell’apparecchio, 15
Installazione, 22
Avvio e utilizzo, 22
Manutenzione e cura, 23
Precauzioni e consigli, 24
Anomalie e rimedi, 25
English English
English English
English
Operating Instructions
REFRIGERATOR/FREEZER COMBINATION
Français Français
Français Français
Français
Mode d’emploi
COMBINE REFRIGERATEUR/CONGELATEUR
Sumario
Manual de instrucciones, 1
Asistencia, 5
Descripción del aparato, 10
Descripción del aparato, 17
Instalación, 40
Puesta en funcionamiento y uso, 40
Mantenimiento y cuidados, 42
Precauciones y consejos, 42
Anomalías y soluciones, 43
Español Español
Español Español
Español
Manual de instrucciones
COMBINADO FRIGORÍFICO/CONGELADOR
Deutsch Deutsch
Deutsch Deutsch
Deutsch
Gebrauchsanleitungen
KÜHL-/GEFRIERKOMBI
Inhaltsverzeichnis
Gebrauchsanleitungen, 1
Kundendienst, 5
Beschreibung Ihres Gerätes, 9
Beschreibung Ihres Gerätes, 16
Installation, 35
Inbetriebsetzung und Gebrauch, 35
Wartung und Pflege, 37
Vorsichtsmaßregeln und Hinweise, 37
Störungen und Abhilfe, 38
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | Quadrio 4D X HA |
| Färg på produkten: | Black, Red, Silver |
| Vikt: | 1490 g |
| Bredd: | 172 mm |
| Djup: | 208.2 mm |
| Höjd: | 39 mm |
| Effektivitet: | 75 procent |
| Maximal uteffekt (RMS): | 500 W |
| Antal förstärkarkanaler: | 1 kanalen |
| RMS uteffekt per kanal (4 Ohm): | 175 W |
| Lågpassfilter: | Ja |
| RMS uteffekt per kanal (2 Ohm): | 300 W |
| Basförstärkning: | 0 - 18 dB |
| Maximal uteffekt per kanal (4 Ohm): | 206 W |
| Maximal uteffekt per kanal (2 Ohm): | 365 W |
| Lågpassfilterbereik: | 35 - 250 Hz |
| Frekvenssvar: | 20 Hz |
| CEA uteffekt: | 175W x 1 @ 4Ω ≤1.0% THD+N |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint Quadrio 4D X HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026