Hotpoint SDS 1722 J/HA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Hotpoint SDS 1722 J/HA (64 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Hotpoint SDS 1722 J/HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

Italiano
Istruzioni per l’uso
FRIGORIFERO
SDS 17xx J/HA
Sommaire
Mode d’emploi, 1
Assistance, 4
Description de l’appareil, 9
Réversibilité des portes, 14
Installation, 23
Mise en marche et utilisation, 23
Entretien et soin, 25
Précautions et conseils, 25
Anomalies et remèdes, 26
Contents
Operating Instructions, 1
Assistance, 4
Description of the appliance, 8
Reversible doors, 14
Installation, 19
Start-up and use, 19
Maintenance and care, 20
Precautions and tips, 21
Troubleshooting, 22
Sommario
Istruzioni per l’uso, 1
Assistenza, 4
Descrizione dell’apparecchio, 8
Reversibilità apertura porte, 14
Installazione, 15
Avvio e utilizzo, 15
Manutenzione e cura, 17
Precauzioni e consigli, 17
Anomalie e rimedi, 18
English
Operating Instructions
FRIDGE
Français
Mode d’emploi
REFRIGERATEUR
Deutsch
Gebrauchsanleitungen
KÜHLSCHRANK
Inhaltsverzeichnis
Gebrauchsanleitungen, 1
Kundendienst, 5
Beschreibung Ihres Gerätes, 9
Wechsel des Türanschlags, 14
Installation, 27
Inbetriebsetzung und Gebrauch, 27
Wartung und Pege, 29
Vorsichtsmaßregeln und Hinweise, 29
Störungen und Abhilfe, 30
Nederlands
Gebruiksaanwijzingen
KOELKAST
Inhoud
Gebruiksaanwijzingen, 1
Service, 5
Beschrijving van het apparaat, 10
Draairichting deuren verwisselbaar, 14
Installatie, 31
Starten en gebruik, 31
Onderhoud en verzorging, 33
Voorzorgsmaatregelen en advies, 33
Storingen en oplossingen, 34
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SDS 1722 J/HA |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1750 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 149 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Produktens färg: | Silver |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet brutto: | 346 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hotpoint SDS 1722 J/HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
8 Februari 2026
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
18 September 2025
12 September 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026