Hotpoint RD 966 JD UK N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint RD 966 JD UK N (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
900
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | RD 966 JD UK N |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 4 g |
| Bredd: | 15 mm |
| Djup: | 22 mm |
| Höjd: | 8.5 mm |
| Förpackningens vikt: | 74 g |
| Förpackningens bredd: | 140 mm |
| Djuppackning: | 174 mm |
| Förpackningshöjd: | 31 mm |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC |
| USB-version: | 2.0 |
| Gränssnitt: | WLAN |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Modulation: | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM |
| Wifi-band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Säkerhetsalgoritmer som stöds: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, AES, TKIP, WEP, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 70 °C |
| Internera: | Nee |
| Stöder Mac-operativsystem: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| WLAN-dataöverföringshastigheter som stöds: | 150,433 Mbit/s |
| Frekvensomfång: | 2.4 - 5.825 GHz |
| Strömförsörjning via USB: | Ja |
| Värdgränssnitt: | USB |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 433 Mbit/s |
| Medföljande drivrutiner: | Ja |
| Serveroperativsystem som stöds: | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Full duplex: | Ja |
| Chipset: | Realtek RTL8811AU |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 90 procent |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85176990 |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026