Hotpoint RDD 966238 WS VJ EU Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint RDD 966238 WS VJ EU (1 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
1
Nedladdningar
1.074
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | RDD 966238 WS VJ EU |
| Vikt: | 23000 g |
| Bredd: | 745 mm |
| Djup: | 580 mm |
| Höjd (min): | 1290 mm |
| Höjd (max): | 1380 mm |
| Antalet hjul: | 5 wiel(en) |
| Ramfärg: | Zwart |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Hjulmaterial: | Nylon |
| Typ produkt: | Universele gamestoel |
| Tiltvinkelområde: | 90 - 160 ° |
| Hjulhjul: | Ja |
| Max användarvikt: | 150 kg |
| Justerbart ryggstöd: | Ja |
| Nackstöd: | Ja |
| Wieldiameter: | 60 mm |
| Spelplattformar stöds: | Universeel |
| Typ av stol: | Gecapitonneerde zitting |
| Färg på sätet: | Zwart |
| Typ av ryggstöd: | Gecapitonneerde rugleuning |
| Ryggstödets färg: | Zwart |
| Armstöd: | Ja |
| Typ av armstöd: | Gevoerde armleuning |
| Justerbart armstöd: | Ja |
| Inklusive racinghjul/flygläge: | Nee |
| Zitbreedte: | 385 mm |
| Zitdiepte: | 505 mm |
| Sitthöjd (max): | 530 mm |
| Sitthöjd (min): | 440 mm |
| Sitsmaterial: | Schuim |
| lutningsjusteringar: | Ja |
| Gaslyftsklass: | 4 |
| Ryggstödets-höjd: | 890 mm |
| Ryggstödets bredd: | 595 mm |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026