Hotpoint RPG 846 DD EU Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint RPG 846 DD EU (48 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
8.3 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
1.219
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | RPG 846 DD EU |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 74000 g |
| Bredd: | 605 mm |
| Djup: | 595 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 53 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 650 mm |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 11220 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Drum volym: | 62 l |
| Dörr färg: | Svart |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 81 dB |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 138 kWh |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026