Hotpoint SH6 A2Q GR UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint SH6 A2Q GR UK (39 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
39
Nedladdningar
644
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SH6 A2Q GR UK |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 52000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 645 mm |
| Höjd: | 1670 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 113 kWh |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Förpackningens vikt: | 53.89 kg |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Flaskställ: | Ja |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 100 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Turkiet |
| Termostat: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Produktens färg: | grafit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 725 mm |
| Djup med öppen dörr: | 1305 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 1.5 A |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Dörr färg: | grafit |
| Kylkapacitet netto: | 322 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 84182110 |
| Felindikation: | Ja |
| ECCN (Export Control Classification Number): | 84182110 |
kylskåp Hotpoint Manualer
25 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
12 Mars 2026
5 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026