Hotpoint WDF 740 P (UK) Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint WDF 740 P (UK) (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
768
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WDF 740 P (UK) |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Värmekälla: | Electrisch |
| Vikt: | 40000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 659 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Nettoskatt: | 2700 W |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Torksystem: | Condensatie |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 12 uur |
| Cykelns längd: | - min |
| Ljudnivå: | 68 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Energie consumptie: | - kWu |
| Årlig-energiförbrukning: | - kWu |
| Förpackningens vikt: | 42000 g |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Djuppackning: | 675 mm |
| Förpackningshöjd: | 875 mm |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Nuvarande omdöme: | 16 A |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026