Hotpoint WDXD 8640P UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint WDXD 8640P UK (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
970
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WDXD 8640P UK |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Husmaterial: | Kunststof |
| USB uttag: | Nee |
| Placeringsstöd: | Buiten |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Maximal upplösning: | 656 x 492 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | 0.3 MP |
| Strömutgång (volt): | +12V |
| Minimal belysning: | 0.5 Lux |
| Synfältsvinkel (FOV).: | 170 ° |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Inbyggd hårddisk: | Nee |
| Nattseende: | Nee |
| Mikrofon, linjeingång: | Nee |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Optisk zoom: | 0 x |
| Inbyggd mikrofon: | Nee |
| Förvaringsväska: | Nee |
| Säkerhetsfunktioner: | Waterbestendig |
| Ström LED: | Nee |
| Kompositvideoutgång: | 1 |
| Signal-brusförhållande: | 48 dB |
| Power over Ethernet (PoE): | Nee |
| PTZ-kontroll: | Nee |
| Antal TV-linjer: | 420 |
| Dag/nattläge: | Nee |
| Fjärrkontroll ingår: | Nee |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | -30 - 70 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 95 procent |
| Automatisk spårning: | Nee |
| NTSC-upplösningar: | 420 Pixels |
| PAL-upplösningar: | 480 Pixels |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026