Hotpoint WMAOD 844P UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint WMAOD 844P UK (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
945
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMAOD 844P UK |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 58749 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 660 mm |
| Höjd: | 1760 mm |
| Nettoskatt: | 100 W |
| Ismaskin: | Nee |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Ljudnivå: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 237 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 89 l |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 193 l |
| No Frost (kylskåp): | Ja |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Onder |
| No Frost (frys): | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 12 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 282 l |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Supercool funktion: | Nee |
| Kylskåpsdörrfickor: | 3 |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Nuvarande: | 10 A |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Lägsta drifttemperatur: | 10 °C |
| Maximal temperatur (drift): | 43 °C |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Bulleremissionsklass: | D |
| Tina vattenkranen: | Nee |
| Fingeravtrycksresistent: | Ja |
| Certifiering: | CE, VDE |
| Strömavbrottsdetektor: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Iskubshållare: | Ja |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026