Hotpoint WMAQL 721A UK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint WMAQL 721A UK (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.073
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMAQL 721A UK |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Vikt: | 3200 g |
| Bredd: | 390 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 430 mm |
| Förpackningens vikt: | 3300 g |
| Förpackningens bredd: | 390 mm |
| Djuppackning: | 260 mm |
| Förpackningshöjd: | 430 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Kraftkälla: | Electrisch |
| Tillgångar: | 54 W |
| Nuvarande: | 50/60 A |
| Klimaatklasse: | N |
| Typ av strömkälla: | AC, DC |
| Ursprungsland: | Italië |
| DC-spänningsingång: | 12 V |
| Bärhandtag: | Ja |
| Inspänning: | 220 - 240 V |
| Innehåll: | 22 l |
| Bärbar: | Ja |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Avtagbart-lock: | Ja |
| Termoelektrisk kylning: | Ja |
| Låsbar: | Ja |
| Antal rum: | 1 |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026