Hotpoint WMF 740 K Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint WMF 740 K (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.8 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
491
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMF 740 K |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 565 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026