Hotpoint WMSL 521P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint WMSL 521P (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
309
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMSL 521P |
| Typ av operation: | Buttons, Rotary |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Antal effektnivåer: | 9 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Uppvärmningsfunktion: | Ja |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisch |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Antal brännare/kokzoner: | 4 zone(s) |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | - l |
| Ugnens strömkälla: | Electrisch |
| Antal ugnar: | 1 |
| Med ugn: | Ja |
| Lätt att städa: | Ja |
| Antal elektroniska kokzoner: | 4 zone(s) |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Ljudnivå (tvätt): | 62 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Att laga: | Ja |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Beeldscherm: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Baby care, Black, Blouse/shirt, Cotton, Eco, Hand/wool, Synthetics, White, Delicate/silk |
| Ugn med bruttokapacitet: | - l |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Ugnskraft: | - W |
| Fireback ingår: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 5 kg |
| Typ produkt: | Vrijstaand fornuis |
| Turbomodus: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 7911 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Frontmatad |
| Strömväxlingsteknik: | Nej |
| Dörr färg: | Vit |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 80 dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | 40 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.894 kWh |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 163 kWh |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026