Hotpoint WMYL 661P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Hotpoint WMYL 661P (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.8 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.279
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hotpoint |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMYL 661P |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 590 mm |
| Djup: | 540 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Ljudnivå (tvätt): | 58 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1600 RPM |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Baby care, Black, Blouse/shirt, Cotton, Hand/wool, Synthetics, White, Delicate/silk |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 8643 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Frontmatad |
| Strömväxlingsteknik: | Nej |
| Dörr färg: | Vit |
| Centrifugering klass: | A |
| Ljudnivå (spinn): | 82 dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | 52 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 1.027 kWh |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 197 kWh |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
tvättmaskin Hotpoint Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
21 Mars 2026
31 Januari 2026
30 Januari 2026
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026