Huawei MediaPad T3 10.0 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Huawei MediaPad T3 10.0 (12 sidor) i kategorin Tablett. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
1.220
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Huawei |
| Kategori: | Tablett |
| Modell: | MediaPad T3 10.0 |
| Bredd: | 126 mm |
| Djup: | 285 mm |
| Höjd: | 38 mm |
| Instruktioner: | Ja |
| Maximal temperatur (drift): | 97 °C |
| Processorfrekvens: | 980 MHz |
| Vormfaktor: | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2400 Pixels |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Upplösning (maximal analog): | 2048 x 1536 Pixels |
| Full HD: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4a |
| Antal lås: | 2 |
| Upplösning (maximal digital): | 2560 x 1600 Pixels |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Integrerad TV-tuner: | Nee |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Stöder Windows: | Ja |
| Stöder Mac-operativsystem: | Nee |
| Mac-kompatibilitet: | Nee |
| Stöder Linux: | Ja |
| Klockhastighetsminne: | 6008 MHz |
| DVI-I-portar: | 1 |
| Antal installerade processorer: | 1 |
| Grafikminne: | 2 GB |
| Typ av anslutning: | PCI Express 3.0 |
| Grafikkortsfamilj: | NVIDIA |
| Typ av kylning: | Actief |
| NVIDIA 3D Vision: | Ja |
| Grafikprocessorfamilj: | NVIDIA |
| Grafikprocessor: | GeForce GTX 670 |
| ANNORLUNDA: | Ja |
| Grafikadapter, minnestyp: | GDDR5 |
| Minnesbandbredd (max): | 192.2 GB/s |
| Minnesbuss: | 256 Bit |
| OpenGL version: | 4.2 |
| DirectX version: | 11 |
| Shader modellversion: | 5.0 |
| Minsta systemströmförsörjning: | 550 W |
| Stöd för parallell bearbetning: | 2-Way SLI, 3-Way SLI |
| Dual Link DVI: | Ja |
| Grafikadapter RAMDAC: | 400 MHz |
| Streama processorer: | 1344 |
| Maximalt antal visningar per grafikkort: | 4 |
| PhysX: | Ja |
| Fästes höjd: | Full-Height (FH) |
| Processorn ökar klockhastigheten: | 1058 MHz |
| Ytterligare strömkontakter medföljer: | 2x 6-pin |
Tablett Huawei Manualer
20 September 2025
4 September 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
28 Juli 2025
Tablett Manualer
Nyaste Tablett Manualer
27 Mars 2026
27 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026