Humax HDR-FOX T2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Humax HDR-FOX T2 (81 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Humax HDR-FOX T2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/81

The default password is 0000.
User’s Manual
HDR-FOX T2
HD Digital Recorder
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Humax |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | HDR-FOX T2 |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 1500 g |
| Snäll: | HDD |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Instruktioner: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| USB-version: | 2.0 |
| Internera: | Nee |
| Kompatibla operativsystem: | Windows XP/Vista\nMac 10.4 + |
| Mac-kompatibilitet: | Ja |
| Extern anpassning: | Ja |
| Vikt (imperialistisk): | 3.31 lbs |
| USB-kontakt: | USB |
| HDD kapacitet: | 2000 GB |
| HDD rotationshastighet: | 5400 RPM |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 800 Mbit/s |
| Minimal processor: | Intel Pentium II, Mac G3 |
| Mått (B x D x H): | 44 x 160 x 173 mm |
| Minsta RAM: | 128 MB |
| USB-kabel: | USB |
| Mått (B x D x H) (brittisk): | 1.7 x 6.3 x 6.8 " |
| Storlek på lagringsenhetsbuffert: | 16 MB |
| FireWire 400: | Ja |
| FireWire 800: | Ja |
| Antal diskar ingår: | 1 stuk(s) |
| Firewire-kabel: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Humax HDR-FOX T2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare Humax Manualer
29 Augusti 2024
14 Augusti 2024
30 Juli 2024
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026