Humminbird 998c HD SI Combo Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Humminbird 998c HD SI Combo (135 sidor) i kategorin GPS-enhet. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
135
Nedladdningar
1.266
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Humminbird |
| Kategori: | GPS-enhet |
| Modell: | 998c HD SI Combo |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 280 mm |
| Djup: | 101.6 mm |
| Höjd: | 152 mm |
| Skärm diagonal: | 8 " |
| Upplösning: | 480 x 800 pixlar |
| Antal färger: | 65 536 färger |
| Inbyggt minne: | Ja |
| Bakgrundsbelyst skärm: | Ja |
| Produktens färg: | Grå |
| Skärmtyp: | TFT |
| Skyddsfunktioner: | Vattentålig |
| Antal waypoints: | 2750 |
| USB-port: | Nej |
| Drifttid för batteri: | - h |
| Ändamål: | Personal |
| Vägpunkter: | Ja |
| Baskarta: | Ja |
| Antal Tracklog Points: | 20000 |
GPS-enhet Humminbird Manualer
26 Juli 2025
1 September 2024
27 Augusti 2024
17 Augusti 2024
12 Augusti 2024
GPS-enhet Manualer
Nyaste GPS-enhet Manualer
25 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
3 Oktober 2025