Humminbird PiranhaMax 153 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Humminbird PiranhaMax 153 (53 sidor) i kategorin GPS-enhet. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
53
Nedladdningar
926
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Humminbird |
| Kategori: | GPS-enhet |
| Modell: | PiranhaMax 153 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 109 mm |
| Djup: | 82 mm |
| Höjd: | 155 mm |
| Skärm diagonal: | 4 " |
| Upplösning: | 160 x 128 pixlar |
| Inbyggt minne: | Ja |
| Bakgrundsbelyst skärm: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Skyddsfunktioner: | Vattentålig |
| USB-port: | Nej |
| Drifttid för batteri: | - h |
| Ändamål: | Personal |
| Överföringsavstånd (max): | 0.128 km |
| Baskarta: | Ja |
GPS-enhet Humminbird Manualer
26 Juli 2025
27 Augusti 2024
17 Augusti 2024
12 Augusti 2024
10 Augusti 2024
GPS-enhet Manualer
Nyaste GPS-enhet Manualer
25 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
3 Oktober 2025