HyperIce Hypervolt 2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för HyperIce Hypervolt 2 (96 sidor) i kategorin massageprodukt. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
7.0 MB
Antal sidor
96
Nedladdningar
1.206
Produktspecifikationer
| Varumärke: | HyperIce |
| Kategori: | massageprodukt |
| Modell: | Hypervolt 2 |
| Vikt: | 816 g |
| Bredd: | 190 mm |
| Djup: | 63 mm |
| Höjd: | 228 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Drifttid: | 180 min |
| Korrekt användning: | Foot, Hand, Head, Neck, Universal |
| Användarvänlig: | Ja |
| Produktens färg: | Grå |
| Effekt: | 60 W |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| Massagetyper: | Combo massage, Rolling massage |
| Vibrerande funktion: | Ja |
massageprodukt HyperIce Manualer
19 Oktober 2025
25 Juni 2025
massageprodukt Manualer
Nyaste massageprodukt Manualer
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026