HyperX Alloy FPS Pro Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för HyperX Alloy FPS Pro (106 sidor) i kategorin Tangentbord. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
30.0 MB
Antal sidor
106
Nedladdningar
1.107
Produktspecifikationer
| Varumärke: | HyperX |
| Kategori: | Tangentbord |
| Modell: | Alloy FPS Pro |
| fingeravtrycksläsare: | Nej |
| Gränssnitt: | USB |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| USB-hubb: | Nej |
| Löstagbar kabel: | Nej |
| Tangentbordslayout: | QWERTY |
| Handledsstöd: | Nej |
| Anti-ghosting: | Ja |
| Kabellängd: | 1.8 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| Numeriskt tangentbord: | Nej |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Strömkälla av typen: | USB |
| Antal tangenter: | 87 |
| Tangentbordsspråk: | Engelska (USA) |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Justerbar bakgrundsbelysning: | Ja |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Röd |
| Ändamål: | PC/server |
| Pekredskap: | Nej |
| Mus inkluderad: | Nej |
| Tangentbordets formfaktor: | Fullstor (100 %) |
| Tangentbordsstil: | Rak |
| Tangentbord (BxDxH): | 359 x 130 x 34.5 mm |
| Tangentbordsvikt: | 900 g |
| Tangentteknik: | Mekaniska tangentbrytare |
| Windowstangent: | Ja |
| Multimediatangenter: | Ja |
| Flertangentsregistrering (rollover): | N-tangent rollover |
| Tangentbordstangentens switch-teknologi: | Cherry MX Red |
| Pollningsfrekvens: | 1000 hz |
Tangentbord HyperX Manualer
10 Oktober 2025
10 Oktober 2025
9 Oktober 2025
9 Oktober 2025
9 Oktober 2025
Tangentbord Manualer
Nyaste Tangentbord Manualer
3 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026