I-PRO WV-S4156A Bruksanvisning
I-PRO övervakningskamera WV-S4156A
Läs gratis den bruksanvisning för I-PRO WV-S4156A (272 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om I-PRO WV-S4156A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/272

Operating Instructions
Network Camera
Model No. WV-S4156
WV-S4556L
WV-S4556LM
WV-S4176
WV-S4576L
WV-S4576LM
WV
-S4156
WV-S4556L
WV-S4176
The model number is abbreviated in some descriptions in this manual.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | I-PRO |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WV-S4156A |
| Vikt: | 390 g |
| Bredd: | 150 mm |
| Djup: | 50.5 mm |
| Wi-Fi: | Nej |
| Ljudformat som stöds: | AAC-LC, G.711, G.726 |
| Videoformat som stöds: | H.264, H.265 |
| Maximal upplösning: | - pixlar |
| Fast brännvidd: | 0.84 mm |
| Zoomkapacitet: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Optisk zoom: | 1 x |
| Dynamiskt omfång: | 120 dB |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Temperatur vid drift: | -10 - 50 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 90 % |
| Hållbarhetscertifiering: | Federal Communications Commission (FCC) |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Monteringssätt: | Tak |
| Totalt megapixel: | 5 MP |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Strömkälla av typen: | DC, PoE |
| Vertikal synfältsvinkel (termisk modul): | 186 ° |
| Bluetooth: | Nej |
| Horisontell synfältsvinkel (termisk modul): | 186 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med I-PRO WV-S4156A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera I-PRO Manualer
1 Februari 2026
1 September 2025
1 September 2025
28 Augusti 2025
28 Augusti 2025
28 Augusti 2025
28 Augusti 2025
19 Augusti 2025
14 Augusti 2025
14 Augusti 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026