Indesit PTAA 3 V X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Indesit PTAA 3 V X (60 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 6 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Indesit PTAA 3 V X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

!
!"#$%&'()'*+,$*-.%"(
!"#$%"#!&"%''(')%"*&
+,--./0,
!"#$%&&%'()"*+,-
!"#$%$"&'()&*"+)+,"--).'()&*"
/)0)1#$2$-$*3+'4)1*51'+4"1*)
.*#/0('()"*,1*&&2%33%0*//4()+,5
6$#*'+78$&#$)()
677(),*,8$(&('')+,9
900$'1)+-8'44'1),,:$"
;*$-$%%'1)+'-+().-$"+$-+<1$."1$<)1"
;*$-$%%'1)+'-+().-$"+$-+,"&.)-'*"1)
:%"8$*"'()"*,*,/80%+,;
=#,-57)1)+-'+,"11)&*)+)-)**1$,'
!5-$1)+-8'44'1),,:$"
=0$*'1)+(5<<)+)+,'**$0$+"7"1$
>21$&'1)+-8'44'1),,:$"
>"#*$*5$1)+-'+-'(4'7$&'
<0*/%8'()"(,*,/)"#(=&(+,>
>$,51)%%'+.)&)1'-)
>('-*$()&*"
/$#4'1($'1)+)+1$#4)**'1)+-8'(2$)&*)
6")?%&(*,*,0(?*1(+,@
6##(#$*"'%+,A
<B66,5,C,D
!"#$%#&'()*+!"#$%#&'()*,$-.&'/()++
EFG!
H
,'0#$1.()2+
31"45-6'(
)7+
<
!""#$%&'()8+
EI
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Indesit |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | PTAA 3 V X |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 720 mm |
| Höjd: | 1750 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Fryskapacitet brutto: | 83 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 353 l |
| Kylkapacitet brutto: | 270 l |
| Anti-bakteriell funktion: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Indesit PTAA 3 V X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Indesit Manualer
17 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
11 Februari 2026
22 September 2025
2 September 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026