Infiniton CMPTRAL-SS90 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Infiniton CMPTRAL-SS90 (34 sidor) i kategorin Dörrklocka. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
34
Nedladdningar
226
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Dörrklocka |
| Modell: | CMPTRAL-SS90 |
| Vikt: | 24800 g |
| Bredd: | 415 mm |
| Djup: | 896 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 51 kWh |
| Motoreffekt: | 250 W |
| Höjd (min): | 430 mm |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 49 dB |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
Dörrklocka Infiniton Manualer
29 December 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
19 September 2024
Dörrklocka Manualer
Nyaste Dörrklocka Manualer
7 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025