Infiniton CV-14C39 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CV-14C39 (55 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CV-14C39 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/55

Model: CV-14C39
Lea atentamente este manual y manténgalo al alcance del usuario en cualquier momento.
CONGELADOR VERTICAL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV-14C39 |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 600 g |
| Bredd: | 97 mm |
| Djup: | 159 mm |
| Höjd: | 38 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 240 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.416 kWh/24h |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Kylmedium: | R600a |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nej |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 24 stuk(s) |
| Inspänning: | 90 - 305 V |
| Uteffekt: | 150 W |
| Spännande: | 48 V |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Temperatur vid drift: | 16 - 38 ° C |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Strömväxlingsteknik: | Nej |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 172 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Nej |
| Handtagets färg: | Vit |
| Frys temperatur (max): | -18 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CV-14C39 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026