Infiniton CV-18XF8 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CV-18XF8 (59 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CV-18XF8 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/59

MANUAL DE USUARIO
USER'S MANUAL
MANUAL DE USUÁRIO
CV-18AD6
CV-18XF8
CV-19DST
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV-18XF8 |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 660 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 249 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.673 kWh/24h |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 7 |
| Fryskapacitet netto.: | 282 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Frys temperatur (max): | -24 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CV-18XF8 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026