Infiniton CV-870IX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CV-870IX (45 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CV-870IX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV-870IX |
| Produkttyp: | Bordsskiva |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 86000 g |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 700 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 311 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.86 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Färgnamn: | Inox |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Temperatur vid drift: | 10 - 43 ° C |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 7 |
| Fryskapacitet netto.: | 380 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Temperatur mätenheter: | F, °C |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Låsning: | Ja |
| Positionering på marknaden: | Bordsskiva |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CV-870IX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026