Infiniton CV-1750.30 SH Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CV-1750.30 SH (29 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CV-1750.30 SH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

CV-1750.30 SH
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV-1750.30 SH |
| Produkttyp: | Bordsskiva |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 16000 g |
| Bredd: | 440 mm |
| Djup: | 470 mm |
| Höjd: | 510 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 146 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.4 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Metall |
| Klimatkategori: | N-ST |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 30 l |
| Kontrollampa: | Nej |
| Positionering på marknaden: | Bordsskiva |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CV-1750.30 SH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026