Infiniton FCH-265 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton FCH-265 (15 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Infiniton FCH-265 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

ARCÓN CONGELADOR
MANUAL DE USUARIO
MODEL:FCH-165
FCH-265
FCH-365
Lea este manual de usuario detenidamente antes de usarlo.
Mantenga este manual a mano para futuras consultas.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | FCH-265 |
| Vikt: | 60000 g |
| Bredd: | 650 mm |
| Djup: | 1000 mm |
| Höjd: | 910 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 986 kWh |
| Energiförbrukning: | 2.7 kWh/24h |
| Produktens färg: | Vit |
| Energiklass: | C |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Total kapacitet netto: | 265 l |
| Barnsäkert: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton FCH-265 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026