Infiniton CV-BB29 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton CV-BB29 (67 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Infiniton CV-BB29 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | CV-BB29 |
| Vikt: | 59000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 540 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 289.16 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Eco-läge: | Nej |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 210 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Färska zon fack: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton CV-BB29 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026