Infiniton FG-1743.212 GK A++ Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton FG-1743.212 GK A++ (12 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Infiniton FG-1743.212 GK A++ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

FG-1743.212 GK A++
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | FG-1743.212 GK A++ |
| Vikt: | 850 g |
| Bredd: | 63 mm |
| Djup: | 199 mm |
| Höjd: | 35.5 mm |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP20 |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Uteffekt: | 100 W |
| Spännande: | 36 V |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 305 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton FG-1743.212 GK A++ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Infiniton Manualer
11 Mars 2026
18 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026