Infiniton IMW-WGL52 Bruksanvisning
Infiniton mikrovågsugn IMW-WGL52
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton IMW-WGL52 (79 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Infiniton IMW-WGL52 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/79

MANUAL DE USUARIO
Microondas
Lea estas instrucciones cuidadosamente antes de usar su
microondas y guárdelas cuidadosamente.
Si sigue las instrucciones, su microondas le brindará muchos
años de buen servicio.
GUARDE ESTAS INSTRUCCIONES CUIDADOSAMENTE
IMW-WGL52
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | IMW-WGL52 |
| Produkttyp: | Grillmikrovågsugn |
| Skivspelare: | Ja |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 19500 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 401 mm |
| Höjd: | 388 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Strömväxlingsteknik: | Nej |
| Dörr färg: | Vit |
| Barnsäkert: | Ja |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 900 W |
| Tallriksstorlek: | 315 mm |
| Ansluten effekt: | 1450 W |
| Grill styrka: | 1000 W |
| Dörröppningstyp: | Knapp |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| 99-minuterstimer: | 95 min |
| Integrerad huva: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton IMW-WGL52 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Infiniton Manualer
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026