Infiniton MW-1121A Bruksanvisning
Infiniton mikrovågsugn MW-1121A
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton MW-1121A (44 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Infiniton MW-1121A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

SAVE THESE INSTRUCTIONS CAREFULLY
Read these instructions carefully before using your
microwaveoven, And keep it carefully.
If you follow the instructions, your oven will provide you with
many years of good service.
MODEL:MW-1121A
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | MW-1121A |
| Produkttyp: | Grillmikrovågsugn |
| Skivspelare: | Ja |
| Inbyggd display: | Nej |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 10500 g |
| Bredd: | 440 mm |
| Djup: | 259 mm |
| Höjd: | 336 mm |
| Grill: | Ja |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 5 |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Strömväxlingsteknik: | Nej |
| Fördröjd start timer: | Nej |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 700 W |
| Tallriksstorlek: | 255 mm |
| Ansluten effekt: | 1050 W |
| Dörröppningstyp: | Knapp |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| 99-minuterstimer: | 35 min |
| Integrerad huva: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton MW-1121A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Infiniton Manualer
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026