Infiniton MW-2015 Bruksanvisning
Infiniton mikrovågsugn MW-2015
Läs gratis den bruksanvisning för Infiniton MW-2015 (56 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Infiniton MW-2015 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

SAVE THESE INSTRUCTIONS CAREFULLY
Read these instructions carefully before using your
microwaveoven, and keep it carefully.
If you follow the instructions, your oven will provide you with
many years of good service.
Model:MW-2015
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Infiniton |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | MW-2015 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 10000 g |
| Bredd: | 439.5 mm |
| Djup: | 345 mm |
| Höjd: | 258 mm |
| Grill: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 8 |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Dörr färg: | Vit |
| Barnsäkert: | Ja |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 700 W |
| Ansluten effekt: | 700 W |
| Grill styrka: | 1000 W |
| Dörröppningstyp: | Knapp |
| Klocka: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Infiniton MW-2015 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Infiniton Manualer
17 September 2025
17 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026