Medion Akoya P67075 (MD 34345) Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Medion Akoya P67075 (MD 34345) (55 sidor) i kategorin Skrivbord. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
55
Nedladdningar
1.593
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Medion |
| Kategori: | Skrivbord |
| Modell: | Akoya P67075 (MD 34345) |
| Internminne: | 32 GB |
| Internminnestyp: | DDR4 |
| ETC: | Nee |
| Klockhastighetsminne: | 3200 MHz |
| Minnesformfaktor: | UDIMM |
| Komponent för: | Pc/server |
| Minneslayout (moduler x storlek): | 2 x 8 GB |
| Typ av buffrat minne: | Unregistered (unbuffered) |
| Minnesspänning: | 1.35 V |
| CAS latens: | 16 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP): | Ja |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version: | 2.0 |
Skrivbord Medion Manualer
8 Mars 2026
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
Skrivbord Manualer
Nyaste Skrivbord Manualer
2 April 2026
29 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026
22 Mars 2026