Miele G 4220 Bruksanvisning
Miele Diskmaskin G 4220
Läs gratis den bruksanvisning för Miele G 4220 (2 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele G 4220 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | G 4220 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 58000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 845 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 295 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 1.04 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 3640 l |
| Temperatur (max): | 60 ° C |
| Vattenkapacitet: | Cold, Hot |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Typ av bestickfack: | Korg |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 46 dB |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 13 l |
| Ansluten effekt: | 2200 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.2 W |
| Periodlängd: | 172 min |
| Torkklass: | A |
| Snabbtvätt: | Ja |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto, Eco, Intensive, Quick |
| Salt-indikator: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele G 4220 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Miele Manualer
18 Februari 2026
19 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 September 2025
2 September 2025
30 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026